Twój Knurów ulubionym portalem wśród mieszkańców. Przeczytaj historię

Twój Knurów najpopularniejszym portalem w mieście! Czyli jak to się stało?

165304913 859973257884103 3122465503994288819 n

Nasz portal informacyjny stał się najchętniej czytanym portalem w mieście - wynika ze statystyk przeprowadzanych przez serwis Facebook.

Twój Knurów jest najczęściej czytaną stroną, w mieście, a artykuły publikowane na łamach naszej strony są najchętniej komentowane, udostępniane oraz lubiane. Statystycznie jeden artykuł na portalu Twój Knurów powoduje 1564 reakcji wśród czytelników, gdzie konkurencyjny portal, tytułujący się jako największy, w mieście powoduje ich tylko i wyłącznie 327.

Od początku staramy się podchodzić do każdego tematu ze szczególną uwagą lecz nie zawsze wszystko wychodzi tak jak powinno. Czasami jakaś informacja zostanie przez nas przeoczona, napiszemy coś z błędem, ale kto nie popełnia błędów i się nie myli? W takich chwilach zawsze z pomocą śpieszą nasi czytelnicy, którzy od razu wskażą błąd, który od razu staramy się poprawić.


Geneza powstania...

Twój Knurów w założeniach powstał, aby być niezależnym nośnikiem informacji, w Knurowie - i to nam się udało. Nie boimy się podejmować trudnych oraz kontrowersyjnych tematów, które intrygują mieszkańców naszego miasta. Często stajemy się głosem mieszkańców, a nasze publikacje nagłaśniają bieżące problemy, które zostają bardzo szybko usuwane.

W momencie, gdy zaczęliśmy publikować artykuły obnażające szczerą i kontrowersyjną prawdę o mieście, zaczęto nas zastraszać, a wizja spraw sądowych była dosyć częsta. Nie mogliśmy stać biernie przyglądając się atakom w stronę niezależnych mediów. Postanowiliśmy znaleźć prawników specjalizujących się w prawie prasowym, karnym oraz cywilnym, którzy rozłożyli nad nami parasol ochronny, dzięki któremu w dalszym ciągu publikujemy dużo artykułów.

Na koniec warto wspomnieć o pozytywnych aspektach portalu Twój Knurów. Popularność portalu wśród lokalnej społeczności oraz zasięgi, które generujemy, na przełomie 1,5 roku pomogło nam wspomóc oraz zorganizować kilkadziesiąt akcji oraz zbiórek charytatywnych na rzecz innych osób, za co jesteśmy wam ogromnie wdzięczni, bo to dzięki wam każda zbiórka osiąga duży sukces.

Oczywiście portal nie byłby w tym miejscu, w jakim jest teraz, gdyby nie wy - czytelnicy Twój Knurów, których zjednoczyliśmy, aż 13 378 osób. To wasze polubienia, komentarze oraz udostępnienia pomagają nam docierać do większej ilości osób, dzięki czemu publikowane treści informują was o bieżących sprawach, które dzieją się, w Knurowie.

Drodzy czytelnicy! Jeżeli borykacie się z jakimś problemem, to nie bójcie się - napiszcie do nas, a my działając na mocy prawa zajmiemy się nagłośnieniem waszej sprawy, dzięki czemu problem może zostać szybciej rozwiązany.

Dziękujemy, że z nami jesteście!

Redakcja Twój Knurów.

statystyki Twój Knurów

czytaj więcej:

knurów

Ranking polskich miast pod względem jakości...

Policja

Gorący tydzień w Knurowie. Zboczeniec, mafia...

Kielbasa

Właściciele psów uważajcie! Ktoś rozrzucił...

Policjaaa

Bomba podczas matur w Knurowie

Instytut

Na Śląsku powstał Instytut Rozwoju...

Bogan Lesniowski

Haldex S.A. dla pacjentów oddziału covidowego

Panoramaa knurow

Witamy na nowej stronie Twój Knurów