Uczelnia wyższa w Miejskiej Szkole Podstawowej nr 2 w Knurowie?

W poniedziałek, 20 września, w Ratuszu Miejskim w Knurowie, Adam Rams w asyście dyrektorki Miejskiego Centrum Edukacji w Knurowie spotkał się z przedstawicielką Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach oraz zarządu Szpitala w Knurowie.

Zrzut ekranu 2021 09 21 o 09 10 14

Wczoraj, 20 września, w Ratuszu Miejskim w Knurowie przy ul. Niepodległości 7 odbyło się spotkanie, podczas którego podpisano list intencyjny zakładający utworzenie w naszym mieście punktu dydaktycznego Wydziału Nauk Medycznych im. prof. Zbigniewa Religi, który wchodzi w skład Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach.

Jak wynika z informacji prasowych przedstawionych przez Urząd Miejski w Knurowie - w Miejskiej Szkole Podstawowej nr 2 w Knurowie miałby powstać punkt dydaktyczny, gdzie profesorowie Wydziału Nauk Medycznych im. prof. Zbigniewa Religi z WST w Katowicach mieliby kształcić studentów w zakresie pielęgniarstwa, w weekendy.

Współpraca

Współpraca i pomoc Urzędu Miejskiego w Knurowie miałaby polegać na udostępnieniu sal lekcyjnych Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 2 w Knurowie, na potrzeby zajęć dydaktycznych. Natomiast warto dodać, że zajęcia praktyczne miałyby odbywać się w Szpitalu w Knurowie.

Podczas wczorajszego spotkania Wyższą Szkołę Techniczną w Katowicach reprezentowała rektor prof. Aleksander Ostenda, a Szpital w Knurowie prezes, Michał Ekkert.

czytaj więcej:

Baby Trend

Targi Dziecięce babyTrends już w ten weekend. Ogromne rabaty

Szpital Knurów

Knurów: Pomoc medyczna w nagłych wypadkach....

Mera - otwarcie

Wielkie otwarcie Centrum Architektury Ogrodowej Mera Garden

Zrzut ekranu 2021 06 4 o 12 36 14

Jutro dzień dziecka przy tężni

Zrzut ekranu 2021 05 31 o 07 41 47

Dziś znów bez prądu

Bogan Lesniowski

Haldex S.A. dla pacjentów oddziału covidowego

Próg spowalniający

Drogowy bubel na ul. Ziętka poprawiony