Ukradł paliwo na knurowskiej stacji. Poznajecie go? Udostępnij

18 listopada 2021 roku na stacji benzynowej w Knurowie doszło do kradzieży oleju napędowego o wartości 735 zł. Komisariat Policji w Knurowie prosi o pomoc w zidentyfikowaniu sprawcy kradzieży.

Wydział kryminalny knurowskiego komisariatu prowadzi postępowanie w sprawie przestępstwa, do jakiego doszło 18 listopada 2021 roku,, które dotyczy kradzieżyoleju napędowego o wartości 735 zł ze stacji benzynowej w Knurowie przy ul. 1 Maja.

- Policjanci zabezpieczyli zdjęcia i wykonali szereg czynności śledczych, jednak nie ustalono tożsamości osoby podejrzanej. Sprawca, dokładnie zamaskowany, przyjechał samochodem marki Fiat Tipo, którego tablice rejestracyjne zostały wcześniej skradzione z innego pojazdu. Być może ktoś rozpozna lub podejrzewa, kim jest mężczyzna ze zdjęć, poprzez skojarzenie jego postury, ubioru czy samochodu.
Prosimy o kontakt z knurowskim komisariatem, sierżantem Krystianem Szewczykiem, tel. 47 8590 519 - czytamy na stronie KMP Gliwice

Można też kontaktować się za pośrednictwem anonimowej skrzynki mailowej — Kliknij TU. Prosimy o powołanie się na sygnaturę RSD 959/21

Osoby informujące mają gwarantowaną anonimowość, nie będą ani wzywane, ani dopytywane.

czytaj więcej:

Policja Knurów

Zatrzymanie w święta. Knurowianin doprowadzony...

Areszt

Knurowianin znęcał się nad dwójką małych...

Pilne knurów1

Pilne: Alarm na ul. Ułanów. Na miejscu kilka...

Zrzut ekranu 2021 09 2 o 09 45 14

Policjanci z Knurowa proszą o pomoc. Poznajesz go?

Policjatychy

"policjant" oszukał 85-letniego knurowianina

D04 B8 FA7 0 A66 431 F 82 F9 6 A6 CABBE2 B21

Policja i dwa zastępy straży na osiedlu...

Osp knurow

Ewakuowano przedszkole. Powód? Alarm bombowy