Ukradli paliwo na stacji w Knurowie. Rozpoznajecie ich?

5 grudnia 2021 roku na stacji benzynowej w Knurowie doszło do kradzieży oleju napędowego o wartości 719 zł. Komisariat Policji w Knurowie prosi o pomoc w zidentyfikowaniu sprawcy kradzieży.

Wydział kryminalny knurowskiego komisariatu prowadzi postępowanie w sprawie przestępstwa, do jakiego doszło 5 grudnia 2021 roku, które dotyczy kradzieży oleju napędowego o wartości 719 zł ze stacji benzynowej w Knurowie przy ul. 1 Maja.

- Policjanci zabezpieczyli zdjęcia i wykonali szereg czynności śledczych, jednak nie ustalono tożsamości osoby podejrzanej. Sprawca, mężczyzna w wieku ok. 30 lat, widoczna łysina, przyjechał samochodem marki Skoda koloru czerwonego, którego tablice rejestracyjne zostały wcześniej skradzione z innego pojazdu.
Być może ktoś rozpozna lub podejrzewa, kim jest mężczyzna ze zdjęć, poprzez skojarzenie jego postury, ubioru czy samochodu.
Prosimy o kontakt z knurowskim komisariatem, sierżantem Krystianem Szewczakiem, tel. 47 8590 519 - czytamy na stronie KMP w Gliwicach

Adres e-mail krystian.szewczak@gliwice.ka.policja.gov.pl.
Można też kontaktować się za pośrednictwem anonimowej skrzynki mailowej — Kliknij TU. Prosimy o powołanie się na sygnaturę RSD 1023/21

Osoby informujące mają gwarantowaną anonimowość, nie będą ani wzywane, ani dopytywane.

czytaj więcej:

LPR

PILNE: Wypadek na A1 w Knurowie. Na miejscu...

F4 CD64 AC BAEC 4 B7 A A78 A 960 AE710 E7 F1

Uszkodzony gazociąg na osiedlu Wojska...

Alicja Omięcka

Podwyżki dla pracowników Kolei Śląskich już od 1.10.2021!

Pilne knurów

Wypadek na lotnisku w Gliwicach. Trwa reanimacja

Wsparcie seniorów

Chcesz mieć realny wpływ na pomoc najuboższym w...

Policja

Knurowianin od miesięcy znęcał się nad...

Zrzut ekranu 2021 05 21 o 07 45 54

Kolejny dzień bez prądu. Sprawdź, gdzie i kiedy