Ul. Przemysłowa w Knurowie zostanie przebudowana!

Kierowcy korzystający na co dzień z ulicy prowadzącej do zakładów przemysłowych mają powód do radości! Ul. Przemysłowa w Knurowie zostanie przebudowana, a to m.in dzięki staraniom radnego Artura Sochy.

Dominik Borczyk
Ul. Przemysłowa

W środę, 11 maja 2022 roku w obecności przedstawicieli Urzędu Miasta oraz Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Knurowie odbyło się oficjalne przekazanie ul. Przemysłowej, która wkrótce powinna zamienić się w ogromny plac budowy.

Remont ul. Przemysłowej w Knurowie. To sukces radnego Artura Sochy

O remont tej bardzo ważnej drogi prowadzącej do rzeczywistej strefy przemysłowej w Knurowie od kilku lat zabiegał radny Artur Socha.

- Na różnych sesjach i komisjach stałych pytałem prezydenta i skarbnika o to zadanie. Ciągle w odpowiedzi było, że kończy się już etap projektowy - alarmował w ubiegłym roku Artur Socha z Klubu Radnych Inicjatywa dla Knurowa.

Generalną przebudową ul. Przemysłowej w Knurowie, która pochłonie ze środków budżetu miasta 10 mln złotych zajmie się przedsiębiorstwo Domax z Boronowa. Inwestycja zakłada wykonanie jezdni o nawierzchni z betonu asfaltowego i brukowanych zjazdów. Projekt inwestycyjny zakłada również budowę barierek ochronnych, odwodnienia, oświetlenia oraz przebudowy linii energetycznych. Równolegle do wcześniej wspomnianych prac, wykonawca ma zrealizować również prace ziemne oraz nasadzeniowe.

czytaj więcej:

Byt znicz

Kamil osierocił córkę. Jego pogrzeb odbędzie...

Adam Rams zgłoszony do Prokuratury

Oświadczenie majątkowe Adama Ramsa. Co posiada?...

Xd

Miasto chce sprzedać działkę przy ul....

4 B08866 F 5 DAF 4 D46 B6 BD 87 DB3 DB05 F81

Knurów ma przerąbane

A98 BA9 EA 397 F 46 D9 81 AF 22 F3 D8249786

Adam Rams wystawił na sprzedaż teren obok parku...

Ariel Wojdowski - Knurów

Ariel Wojdowski współtworzy stronę obrażającą...

4 D53 F715 6 A13 4339 B256 35 FBB365 AA77

Protest przed Leroy Merlin w Gliwicach odbędzie...