W Knurowie złapano mordercę. Grozi mu dożywocie

We wtorek, czyli 23 listopada 2021 roku w godzinach porannych w jednym z tyskich mieszkań policjanci znaleźli zwłoki 28-latki. O zwłokach poinformował 40-letni mężczyzna. W sprawie prowadzone jest śledztwo. Nowe ustalenia

ARC
Policja

We wtorek, 23 listopada 2021 roku godzinach porannych do tyskiego komisariatu zadzwonił mężczyzna, który poinformował, że dokonał zabójstwa kobiety. Wskazał, gdzie zwłoki zabitej kobiety się znajdują. Po przyjęciu tej informacji, funkcjonariusze niezwłocznie udali się do wskazanego mieszkania przy ul. Sienkiewicza w Tychach.

Po dotarciu na miejsce, patrol potwierdził, że w mieszkaniu znajduje się ciało młodej kobiety. W tym samym czasie mężczyzna, który powiadomił policjantów znajdował się w Knurowie w okolicach cmentarza, gdzie został zatrzymany.

Młoda kobieta została uduszona?

- Na podstawie przeprowadzonych oględzin w miejscu ujawnienia zwłok oraz samych oględzin zwłok, wszczęte zostało śledztwo w sprawie zabójstwa. Prawdopodobną przyczyną zgonu jest uduszenie - informuje Prokuratura Rejonowa w Tychach.

40-latkowi grozi dożywocie!

40-latek w środę 24 listopada 2021 roku usłyszał zarzut zabójstwa, za które grozi mu kara dożywotniego więzienia. Podejrzany przyznał się do zabójstwa. Złożył on wyjaśnienia, w których szczegółowo opisał przebieg zdarzenia. Prokuratura wystąpiła z wnioskiem o zastosowanie tymczasowego aresztu. Ze względu na dobro postępowania dalsze szczegóły zabójstwa nie mogą

czytaj więcej:

Policja

Znaleziono zwłoki na osiedlu WP. Na miejscu...

Straż knuró

Gorący tydzień w Knurowie. Sprawdź, co się działo

Zabojstwo2

Zabójstwo w Knurowie. Nowe fakty

Kmp zabrze

Zabójstwo w Knurowie. Prokuratura zbada sprawę

Górnik JSW

Poważny wypadek w kopalni JSW. LPR na miejscu....

straż miejska

Strażnicy Miejscy z Knurowa uratowali życie...

IMG 1054

Strażacy przy ul. Floriana. Co się stało?