W Knurowie złapano mordercę. Grozi mu dożywocie

ARC
Policja

We wtorek, czyli 23 listopada 2021 roku w godzinach porannych w jednym z tyskich mieszkań policjanci znaleźli zwłoki 28-latki. O zwłokach poinformował 40-letni mężczyzna. W sprawie prowadzone jest śledztwo. Nowe ustalenia

We wtorek, 23 listopada 2021 roku godzinach porannych do tyskiego komisariatu zadzwonił mężczyzna, który poinformował, że dokonał zabójstwa kobiety. Wskazał, gdzie zwłoki zabitej kobiety się znajdują. Po przyjęciu tej informacji, funkcjonariusze niezwłocznie udali się do wskazanego mieszkania przy ul. Sienkiewicza w Tychach.

Po dotarciu na miejsce, patrol potwierdził, że w mieszkaniu znajduje się ciało młodej kobiety. W tym samym czasie mężczyzna, który powiadomił policjantów znajdował się w Knurowie w okolicach cmentarza, gdzie został zatrzymany.

Młoda kobieta została uduszona?

- Na podstawie przeprowadzonych oględzin w miejscu ujawnienia zwłok oraz samych oględzin zwłok, wszczęte zostało śledztwo w sprawie zabójstwa. Prawdopodobną przyczyną zgonu jest uduszenie - informuje Prokuratura Rejonowa w Tychach.

40-latkowi grozi dożywocie!

40-latek w środę 24 listopada 2021 roku usłyszał zarzut zabójstwa, za które grozi mu kara dożywotniego więzienia. Podejrzany przyznał się do zabójstwa. Złożył on wyjaśnienia, w których szczegółowo opisał przebieg zdarzenia. Prokuratura wystąpiła z wnioskiem o zastosowanie tymczasowego aresztu. Ze względu na dobro postępowania dalsze szczegóły zabójstwa nie mogą

czytaj więcej:

Straż knuró

Gorący tydzień w Knurowie. Sprawdź, co się działo

Policja

Znaleziono zwłoki na osiedlu WP. Na miejscu saperzy oraz...

1920x810

PILNE: Pożar domu jednorodzinnego. Zaalarmowano zastępy z...

Policja Knurów

24-latek z Knurowa zatrzymany przez policję. W tle ponad...

Knurów parkowanie

Parkował na miejscu dla inwalidów. Zostanie ukarany

D117 DD94 5 B5 F 43 CA 8 DC1 22 A98 DA5 E1 EF

Kilka zastępów straży pożarnej w Szczygłowicach. Co się...

49 BB34 A6 4636 4188 893 D 9400 F6 C9 D942

Syrena OSP obudziła mieszkańców. Strażacy zaalarmowani do...