Wyje syrena OSP. Co się stało?

Do poważnego wypadku doszło przy ul. Lotników 12 w Knurowie. Na miejsce zaalarmowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Gliwice na sygnale
JRG Knurów

Dzisiaj, czyli w czwartek, 28 kwietnia, o godzinie 16:23 z czwartego piętra wypadł dwunastoletni chłopiec. Na miejscu zdarzenia natychmiast pojawiły się powiadomione o tragicznym wypadku służby ratunkowe.

Knurów: Poważny wypadek na osiedlu Wojska Polskiego

Informację o wstrząsającym zdarzeniu potwierdził nam kpt. Damian Dudek z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Gliwicach.

- Nasze stanowisko dowodzenia otrzymało informację o dwunastoletnim chłopcu, który wypadł z okna znajdującego się na czwartym piętrze budynku wielorodzinnego. Poszkodowanym zaopiekowali się ratownicy medyczni. Straż pożarna zabezpiecza lądowisko dla śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Na obecną chwilę nie wiemy w jakim stanie zdrowia jest chłopiec - mówi w rozmowie z portalem Twój Knurów, kpt. Damian Dudek

Na miejscu pomagają również strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Knurowie oraz funkcjonariusze Komisariatu Policji w Knurowie.czytaj więcej:

BEFE8 AF4 0 EC3 4 C87 9210 2 D6 CA0006 BBA

Akcja ratowniczo-gaśnicza przy ul. Wilsona w...

614 BC59 E 343 F 4533 ADE4 A2 A2 E2 F64306

Ogólnopolskie media mówią o wypadku na A1 w...

Straż knurów, jrg knurów

Pożar na ul. Jęczmiennej. Zaalarmowano...

Pilne knurów nowe

Potężny wstrząs odczuwalny na terenie Knurowa

Kopalnia bielszowice

Kolejny - trzeci - wybuch metanu w kopalni JSW....

Policja Knurów

W Knurowie zatrzymano Marokańczyka podającego...

AFAEFA3 F 3 C25 437 D 9 D73 7447 BF6 FE169

Strażacy zaalarmowani na ul. Batorego. Co się...