Zatrzymano dwie osoby, które zaatakowały policjantów z Knurowa

O tym, że służba w Komisariacie Policji w Knurowie nie należy do najbezpieczniejszych przekonaliśmy się za sprawą komunikatów medialnych przekazywanych przez lokalne strony informacyjne.

Policja

W ostatnim czasie Funkcjonariusze policji z Komisariatu Policji w Knurowie podczas wykonywania czynności służbowych zostali zaatakowani dwukrotnie.

Zaatakował policjantów z Knurowa

Podczas wykonywania czynności służbowych przy ul.Zabrskiej w Paniówkach mundurowi z Komisariatu Policji w Knurowie padli ofiarą ataku pijanego mężczyzny, który szarpał i odpychał policjantów, a jak by tego było mało - próbował udusić jednego z nich.

- Naruszył nietykalność cielesną sierżanta i posterunkowego, co jest przestępstwem. Grozi za to do 3 lat więzienia – powiedział dla Przeglądu Lokalnego rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach Marek Słomski

50-latka zaatakowała policjantów z Knurowa

W ubiegłym tygodniu przy ul. Kazimierza Wielkiego w Knurowie funkcjonariusze policji zatrzymali pięćdziesięcioletnią kobietę, która podczas zatrzymania znieważała mundurowych, a jednego z nich zaczęła kopać nogą. Za naruszenie nietykalności cielesnej jednego z funkcjonariuszy Komisariatu Policji w Knurowie pięćdziesięcioletniej kobiece grozi pozbawienie wolności do lat trzech.

Kobieta oraz mężczyzna zostali zatrzymani podczas wykonywania czynności służbowych, a za atak na funkcjonariuszy publicznych grozi im kara pozbawienia wolności do trzech lat.

czytaj więcej:

awaria prądu knurów

Knurów: Dziś wystąpi duża awaria prądu. Jutro,...

DSC 0646

Kto i za ile zadba o czystość i utrzymanie...

Straz pozarna

Płonęło wysypisko PreZero w Knurowie

Bogan Lesniowski

Haldex S.A. dla pacjentów oddziału covidowego

Próg spowalniający

Drogowy bubel na ul. Ziętka poprawiony

Starostwo

Opłatomat w Starostwie Powiatowym w Gliwicach

Cmentarz knurow

Zmiany na cmentarzu przy Rakoniewskiego