Znów zaatakowano policjantów z Knurowa. Próbowano dusić jednego z nich i nie tylko...

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Knurowie zostali zaatakowani przez pijanego czterdziestodziewięcioletniego mężczyznę.

Śląska Policja
Policja Knurów

Funkcjonariusze policji z Komisariatu Policji w Knurowie zostali zaalarmowani do interwencji wobec czterdziestodziewięcioletniego mężczyzny na ul. Zabrskiej w Paniówkach. Podczas interwencji okazało się, że mężczyzna jest pijany.

Zaatakował policjantów z Knurowa

Podczas wykonywania czynności służbowych przy ul.Zabrskiej w Paniówkach mundurowi z Komisariatu Policji w Knurowie padli ofiarą ataku pijanego mężczyzny, który szarpał i odpychał policjantów, a jak by tego było mało - próbował udusić jednego z nich.

- Naruszył nietykalność cielesną sierżanta i posterunkowego, co jest przestępstwem. Grozi za to do 3 lat więzienia – powiedział dla Przeglądu Lokalnego rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach Marek Słomski

50-latka zaatakowała policjantów z Knurowa

W ubiegłym tygodniu przy ul. Kazimierza Wielkiego w Knurowie funkcjonariusze policji zatrzymali pięćdziesięcioletnią kobietę, która podczas zatrzymania znieważała mundurowych, a jednego z nich zaczęła kopać nogą. Za naruszenie nietykalności cielesnej jednego z funkcjonariuszy Komisariatu Policji w Knurowie pięćdziesięcioletniej kobiece grozi pozbawienie wolności do lat trzech.

czytaj więcej:

awaria prądu knurów

Knurów: Dziś wystąpi duża awaria prądu. Jutro,...

7092 BBB1 C725 4 CB9 9315 AF372 F61 EC2 D

Dr. Łukasz Szczygieł w wywiadzie dla MMK

DSC 0646

Kto i za ile zadba o czystość i utrzymanie...

Park knurow

Miasto zasadzi blisko 250 drzew

Bogan Lesniowski

Haldex S.A. dla pacjentów oddziału covidowego

Próg spowalniający

Drogowy bubel na ul. Ziętka poprawiony

Starostwo

Opłatomat w Starostwie Powiatowym w Gliwicach